Opłata miesięczna za przedszkole od 1 stycznia 2017 roku :

Podstawa prawna:

UCHWAŁA NR XXXI/413/17 RADY MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO z dnia 9 stycznia 2017 roku.

Opłata za pobyt dziecka w wieku do 5 lat składa się z dwóch części:

- stawka żywieniowa - 6 zł za trzy posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek);

- 1,00 zł za każdą rozpoczęta godzinę pobytu dziecka ponad bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę.

Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka realizowane są w przedszkolu w godzinach  8.30 - 13.30.

Dzieci 6 - letnie, realizujące obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne, uiszczają wyłącznie opłatę za wyżywienie.

Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu obniżana jest o 50%  na drugie i każde następne dziecko w przypadku
gdy do przedszkola uczęszcza dwoje lub więcej dzieci z rodziny.

Rodzice dokonują opłat w formie przelewu na wskazany rachunek bankowy do dnia 15. każdego miesiąca.

Rozliczenie opłat za przedszkole dokonywane jest na podstawie czytników rejestrujących pobyt dziecka w przedszkolu.